اعضا تیم مهاجرتی ماه سفید

معرفی اعضای ونکاین

مهارت های بالا

بالاترین تجربه در ارائه خدمات مهاجرتی و اقامتی

تیم کارشناسان مهاجرت ما تجربه زیادی در زمینه های مختلف از جمله ویزای کار، اقامت دائم، شهروندی، الحاق خانواده و بسیاری موارد دیگر دارند. ما برای درک نیازهای فردی شما و توسعه استراتژی های سفارشی متناسب با موقعیت منحصر به فرد شما، با شما، مشتریان ارزشمندمان، همکاری نزدیک داریم.

مهاجرت سرمایه گذاری
93%
مهاجرت ازدواج
79%

پیشنهاد عالی برای مشتریان

ویژگی های شگفت انگیز خدمات ما

موفقیت درخواست تا زمان پذیرش ویزا یا اقامت به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما بیش از 95 درصد مواردی که ما قبول می کنیم با موفقیت حل می شود!

ادامه مطلب

در شرکت ما برای صداقت، اخلاق و حرفه ای بودن ارزش قائل هستیم. شهرت ما بر اساس نتایج مثبتی است که در طول سال ها برای مشتریان خود به دست آورده ایم.

ادامه مطلب

اگر به دنبال مهاجرت به کشور جدیدی برای کار، تحصیل یا خانواده هستید، ما اینجا هستیم تا اهداف شما را تسریع کنیم و به خدمات حرفه ای و شخصی متعهد شویم.

ادامه مطلب
به موسسه مهاجرتی ما، ماه سفید با سالها تجربه خوش آمدید! ما اینجا هستیم تا راه حل های قابل اعتماد و موثری را در امور مهاجرت به شما ارائه دهیم. هدف ما این است که به افراد و خانواده ها کمک کنیم تا رویاهای خود را برای استقرار در یک کشور جدید تحقق بخشند و حمایت و راهنمایی لازم را در طول این فرآیند به آنها ارائه دهیم.