مهاجرت تحصیلی

خدمات ما

مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی متضمن مجموعه ای از فرآیندها و چالش ها، هم برای مهاجران و هم برای کشورهای پذیرنده است. مهاجران دانشگاهی باید با جنبه هایی مانند سازگاری با فرهنگ و سیستم آموزشی جدید، یادگیری زبان های جدید، یافتن محل اقامت و حمایت مالی و همچنین ادغام اجتماعی در جامعه دانشگاهی و به طور کلی جامعه دست و پنجه نرم کنند.

مزایای خدمات ما

مزایای ویژه برای انواع روشهای اقامت

اقامت مهاجرت ویزای ازدواج اسپانیا ملیت ویزای طلایی مادرید بارسلونا
اقامت مهاجرت ازدواج ویزای اسپانیا ملیت ویزای طلایی مادرید بارسلونا

برترین شرکت

تضمین کیفیت در خدمات مهاجرت دانشجویی

تضمین کیفیت در خدمات مهاجرت دانشجویی در اسپانیا یک جنبه اساسی برای اطمینان از این است که دانشجویان بین المللی در طول فرآیند مهاجرت و تحصیل در این کشور رفتاری منصفانه، حرفه ای و شفاف دریافت می کنند.

خدمات مهاجرت چیست؟
خدمات مهاجرت به مشاوره، نمایندگی و کمک به افرادی اطلاق می شود که به دنبال استقرار قانونی در کشور دیگری هستند. این خدمات به افراد کمک می‌کند تا رویه‌ها و مقررات پیچیده مهاجرت را دنبال کنند و اطمینان حاصل کنند که با الزامات قانونی مطابقت دارند و شانس موفقیت آنها را در فرآیند مهاجرت به حداکثر می‌رسانند.
چه تعداد خدمات ارائه می دهیم؟
رویای ماه سفید به مشتریان عزیزمان پیشنهاد می دهد: - مشاوره حقوقی - تهیه و ارائه درخواست ها - وکالت حقوقی - پیگیری پرونده ها - همراهی در تمام مراحل اخذ اقامت و ویزا
عضو تیم ما چقدر تجربه دارد؟
شرکت رایای ماه سفید در ابتدای سال 2023 تاسیس شده است، اما سابقه تیم در زمینه مهاجرت بیش از 6 سال با میزان موفقیت 95 درصد است.

درخواست خدمات مهاجرت مورد نظر

هم اکنون برای دریافت مشاوره فرم را پر کنید

  img

   img

    img

     img

      img
      به موسسه مهاجرتی ما، ماه سفید با سالها تجربه خوش آمدید! ما اینجا هستیم تا راه حل های قابل اعتماد و موثری را در امور مهاجرت به شما ارائه دهیم. هدف ما این است که به افراد و خانواده ها کمک کنیم تا رویاهای خود را برای استقرار در یک کشور جدید تحقق بخشند و حمایت و راهنمایی لازم را در طول این فرآیند به آنها ارائه دهیم.