اقامت مهاجرت ویزای ازدواج اسپانیا ملیت ویزای طلایی مادرید بارسلونا

خدمات ما

کارکردهای کلیدی برای مهاجرت ازدواج

مهاجرت از طریق ازدواج به اسپانیا به معنای انتقال فرد به آن کشور برای ازدواج با یک شهروند اسپانیایی یا مقیم قانونی برای اخذ اقامت اسپانیا است.

مزایای خدمات ما

مزایای ویژه برای انواع روشهای اقامت

اقامت مهاجرت ویزای ازدواج اسپانیا ملیت ویزای طلایی مادرید بارسلونا
اقامت مهاجرت ازدواج ویزای اسپانیا ملیت ویزای طلایی مادرید بارسلونا

برترین شرکت

تضمین کیفیت در خدمات مهاجرت ازدواج

در اسپانیا مقررات و استانداردهایی وجود دارد که به دنبال تضمین کیفیت در خدمات مهاجرت ازدواج هستند. این مقررات استانداردها و الزاماتی را تعیین می کند که باید توسط ارائه دهندگان خدمات مهاجرت، مانند وکلای متخصص و آژانس های مهاجرت، رعایت شود.

خدمات مهاجرت ازدواج چیست؟
خدمات مهاجرت برای ازدواج در اسپانیا به فرآیندی اطلاق می شود که طی آن یک فرد خارجی می تواند از طریق ازدواج با یک شهروند اسپانیایی یا مقیم قانونی در این کشور، اجازه اقامت در اسپانیا را دریافت کند. هنگامی که یک فرد خارجی با یک شهروند اسپانیایی یا مقیم قانونی در اسپانیا ازدواج می کند، این امکان را دارد که بر اساس پیوند ازدواج، برای اجازه اقامت اقدام کند. این فرآیند مستلزم ارائه یک سری مدارک و تکمیل مراحل اداری برای اخذ مجوز اقامت است.
چه تعداد خدمات ارائه می دهیم؟
رویای ماه سفید به مشتریان عزیزمان پیشنهاد می دهد: - مشاوره حقوقی - تهیه و ارائه درخواست ها - وکالت حقوقی - پیگیری پرونده ها - همراهی در تمام مراحل اخذ اقامت و ویزا
عضو تیم ما چقدر تجربه دارد؟
شرکت رایای ماه سفید در ابتدای سال 2023 تاسیس شده است، اما سابقه تیم در زمینه مهاجرت بیش از 6 سال با میزان موفقیت 95 درصد است.

درخواست خدمات مهاجرت مورد نظر

هم اکنون برای دریافت مشاوره فرم را پر کنید

  img

   img

    img

     img

      img
      به موسسه مهاجرتی ما، ماه سفید با سالها تجربه خوش آمدید! ما اینجا هستیم تا راه حل های قابل اعتماد و موثری را در امور مهاجرت به شما ارائه دهیم. هدف ما این است که به افراد و خانواده ها کمک کنیم تا رویاهای خود را برای استقرار در یک کشور جدید تحقق بخشند و حمایت و راهنمایی لازم را در طول این فرآیند به آنها ارائه دهیم.